Nie umiem wbić gwoździa. Szafy przesunąć. Komputer dla mnie czarna magia. Ekipa remontowa zło wcielone. Obcych się boję. Samochodem jeżdżę 30km/h. Czytam same romanse. Nie klnę wcale. Kłamię jak z nut. Puch marny jestem.

Mężczyzny jak powietrza potrzebuję. Kiedy tego chcę. Samca alfa, co to w las wejdzie przede mną, drzwi przytrzyma, w jubilerze zakupy zrobi. Mogę z tyłu jak żona arabska, lotto mi to, ale i tak zawsze na czele. Awanturę zrobić od czasu do czasu, mięsem rzucić dla postrachu, drzwiami walnąć. Trochę adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Łzami się zalać z bezsilności. Czekać na wyznania miłości. Scenę zrobić. Obiad ugotować. Dziecko przytulić. Rzęsę tuszem pociągnąć. Kasę przepuścić.

O wartości kobiety świadczy facet u boku ? O mojej wartości świadczę ja, a mój facet świadczy o mnie. I wzajemnie. Nie obiecywałam, że będzie tanio. Tanie mięso psy jedzą. Jakość kosztuje. Tak, tak … Piękna, skromna, mądra. Stale mi w domu wypominają. Jak się zapomnieć to zaraz głupią udawać trzeba. Co to komu szkodzi ? Wiem, co mam w głowie poukładane, nikt mi nie musi potakiwać od rana do nocy. Ideałem nie jestem. W razie czego od razu beczymy. Od czasu do czasu po bandzie pojechać trzeba. Psychika delikatna rzecz, próżni nie lubi, jednostajność też taka sobie. O adrenalinie dozowanej pamiętamy.

Jak zadowolić faceta ? Kotlety usmaż. Potem samo pójdzie. Jak się ubrać by podobać się mężczyznom ? Rozebrać się. A zupełnie serio, jak najbardziej serio, to trzeba się ubrać tak by samej klęknąć przed lustrem. Wiadomo wtedy, że jemu też tlenu braknie. Poza tym, co mi szkodzi ubrać się, by komuś zrobić przyjemność ? Mężczyzna też człowiek i mu się coś od życia należy. Jak życie ciężkie, to niech chociaż ładnie jest. Bądźmy dobre nie tylko na wiosnę ! Co zrobić by nie odszedł do innej ? Lać po mordzie od razu. Jak nie pomoże to przynajmniej będzie jakaś satysfakcja. O czym nie rozmawiać ze swoim facetem ? Wyjaśnijmy sobie coś. Faceta bierz takiego, z którym będzie o czym przy śniadaniu pogadać. I nie paplaj jak najęta, bo to znaczy żeś głupia jak stąd do Księżyca. Pomilcz sobie czasem. Uzna, że królową zapoznał. 10 cech idealnej partnerki. W dupie to miej. Ideałów nie ma, a z tych pozostałych ty jesteś najlepsza. Tylko nie ględź bez potrzeby.

Mnie tam facet niepotrzebny ! Sama, sama, sama. Wielka mi dama ! Głupia ty ! Niepotrzebny, niepotrzebny ! Jak facet może być kobiecie niepotrzebny ? Kto gwoździe wbije ? Kto szafę przesunie ? Kto komputer odpali ? Kto remont ogarnie ? Ludzi oswoi ? Autem zawiezie ? Buzi da ? W bajki uwierzy ? Puch marny jestem.