Statement necklace czyli nieodzowny element kobiecej garderoby, taki trochę freak, powrót do dzieciństwa i kolorowych świecidełek. Co za ulga, że moda oferuje nam coś, gdzie możemy iść na całość i nie dostaniemy po łapkach. Już sama nazwa, w wolnym tłumaczeniu ostentacyjny naszyjnik, kieruje nas na trop co to za cudo. Jest tylko jedno małe ale, jakaś sztuczka przecież musi być, jeżeli ładujemy sobie coś takiego na szyję, to z resztą, kochane, nie szalejemy.

Jak TO nosić ? 
Z t-shirt’em, swetrem, kardiganem, białą koszulą, jeansami, legginsami, biker boots itd. Z czernią też to się je, byle z prostą czernią. Ogólnie rzecz biorąc statement necklace gra zawsze główną rolę (oprócz właścicielki), reszta stanowi drugi plan. Wtedy będzie styl i klasa.
Idealne rozwiązanie dla matki Polki, która najpierw musi odziać dzieci, a potem w ekspresowym tempie siebie, czyli w praktyce wskakujemy w jeansy i t-shirt i wtedy właśnie – taaa daaam ! I ostentacyjnie obwieszamy się czymś takim. A co ! Stać nas ! Diamenty to nie są, ale całe szczęście dyspensa na sztuczną biżuterię spłynęła na kobiety niczym free bonus, z czego nie omieszkajmy korzystać. Byle z głową.
Naszyjnik by Dziubeka.
Kolekcja Maya’s Secrets
Model 1350
Naszyjnik wykonany z wysokiej jakości sznurka, metalu antyalergicznego oraz kryształków. Długość naszyjnika 44 cm z możliwością przedłużenia.

Cena: 295.00 zł
by Dziubeka